Пріоритетні напрямки діяльності
Чугуївського дошкільного навчального закладу
(ясел-садка) № 8 на 2016/2017 навчальний рік

Зосередити увагу на розв’язанні науково-методичної проблеми дошкільного навчального закладу «Забезпечення якісної освіти дошкільників шляхом формування професійної компетентності педагогів»:

1. Підвищення якості дошкільної освіти шляхом інтеграції LEGO – технологій в різні види дитячої діяльності: ігрову, логіко – математичну, мовленнєву, пізнавальну, фізичну, образотворчу (в рамках участі в Міжнародному проекті «Сприяння освіті»).

2. Продовжувати роботу по вихованню у дітей навичок спілкування і ефективної взаємодії з іншими дітьми, дорослими людьми;

3. Акцентувати роботу з економічного виховання, спрямувавши спільні зусилля педагогічного колективу та батьків на те, щоб через економічне виховання розвивати творчий потенціал кожної дитини, адаптувати її до життя в сучасному світі, навчати їх мислити і діяти за законами економіки.

Для колективу Чугуївського ДНЗ 8 інтереси дитини понад усе:

- в нас гуманно організовано навколишнє розвиваюче середовище;
- створені найсприятливіші умови для того, щоб дитина навчилася спілкуватися і жити в колективі. Ми організовуємо цікаві спільні справи, розваги, свята, театралізовані вистави;
- до Ваших послуг група короткотривалого перебування;
- гуртки „Краса музики”, театральний, з вивчення англійської мови;
- батьки мають змогу одержати поради в консультативному центрі.
Кiлькiсть переглядiв: 890