• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • новини
  • Загальні батьківські збори «Система роботи дошкільного навчального закладу»

Загальні батьківські збори «Система роботи дошкільного навчального закладу»

2014-09-04

/Files/images/dnz8.jpg

Виховання дітей дошкільного віку здійснюється в сім'ї та в дитячих установах. Мета і завдання, що стоять перед сім'єю та дитячим садом єдині: виховувати здорових, всебічно розвинених людей, гарячо любити свою Батьківщину.

Дитинство - найважливіший і неповторний період у житті кожної людини. Справжньою маленькою країною дитинства, звідки бере початок могутня ріка людського життя є дошкільний навчальний заклад. Тут дітям комфортно і затишно. Тут можна все! Дружити. Мріяти. Малювати. Сумувати. Гратися. Творити. Радіти. Міркувати. Помилятися. Фантазувати Саме дитячий садок забезпечує всебічний розвиток дитини відповідно до її задатків, нахилів, здібностей, індивідуальних, психічних та фізичних особливостей, культурних потреб, набуття нею життєвого досвіду та стає своєрідним посередником між сімє’ю та навколишнім світом. Педагогічний колектив ДНЗ працює у спільній взаємодії з батьками, залучаючи родини вихованців до тісної співпраці. Батьки та педагоги - це живий організм, об’єднаний спільною метою, гуманними стосунками та високою відповідальністю.

Так, 04 вересня 2014 року в дошкільному закладі відбулися батьківські збори за темою «Система роботи дошкільного навчального закладу» у атмосфері сімейного затишку та комфорту. Збори розпочала завідувач Шуліко О.О., яка звітувала про роботу закладу за 2013-2014 н.р., також вихователь – методист Дацковська В.Г. ознайомила з організацією навчально- виховного процесу дітей дошкільного віку , змістовна інформація була старшої сестри медичної з дієтичного харчування Моісєєвої О.Ю. « Медичне обслуговування дітей в дошкільному закладі та стан харчування».

Завідуюча наголосила на тому, що саме завдяки батьківській підтримці дитячий садок має такі чудові результати – це естетичний вигляд групових кімнат, коридорів,ігрових майданчиків, зміцнення матеріально-технічної бази дитячого садка, значне покращення дидактичного забезпечення занять. В наслідок чого заклад був визначений як один з найкраще підготовлений до нового навчального року.

Загальними зборами було обрано Раду дошкільного закладу.

Подяка батькам за не байдужість до життя діток в садочку.

Кiлькiсть переглядiв: 111