• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • новини
  • Зустрічаємо Генерального секретаря Конгресу Ради Європи Андреаса Кіфера.

Зустрічаємо Генерального секретаря Конгресу Ради Європи Андреаса Кіфера.

2016-08-24

/Files/images/IMAG5564.jpg

24 серпня 2016 року Генеральний секретар Конгресу місцевих і регіональних влад Ради Європи Андреас Кіфер відвідав міні-проекти у навчальних закладах міста, які стали переможцями обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» і конкурсу ЄС / ПРООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду – III». Супроводжували Андреаса Кіфера голова Харківської обласної ради Сергій Чернов та Чугуївський міський голова Галина Мінаєва.

Одним із пунктом подорожі містом став наш заклад, який у 2015 році переміг у конкурсі міні-проектів «Разом у майбутнє», і , як результат, реалізовано міні-проект, спрямований на проведення капітального ремонту по заміні дерев’яних віконних блоків на енергозберігаючі металопластикові. Загальна сума проекту склала майже 250 тис. грн.

У 2016 році ми також стали переможцями конкурсу «Разом у майбутнє», що дозволило провести капітальний ремонт басейну- плескалки і встановити 3 вуличні ігрові майданчики для ДНЗ. Загальна сума проекту – 200 тис. грн.

Цього року заклад також отримав фінансування у вигляді гранту за програмою Північної Екологічної Фінансової Корпорації НЕФКО «Фонд «Північна ініціатива гуманітарної підтримки і енергоефективності (Україна)» на реалізацію проекту, спрямованого на утеплення стін і цоколя з ремонтом відмостки, заміною вікон і зовнішніх дверей на енергоефективні, встановлення децентралізованої системи вентиляції з рекуперацією тепла і установкою модульного індивідуального теплового пункту (МІТП). Загальна вартість гранту на даний об’єкт становить – 3,5 млн. грн. Роботи розпочаті, очікувана дата завершення – кінець листопада поточного року.

/Files/images/IMAG5563.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 109