• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Бібліотека

Цікавинки для малят та дорослих

"Теремок"
народна казка

Стоїть в полі теремок. Біжить повз мишка-норушка. Побачила теремок, зупинилася і запитує: «Терем-теремочок! Хто в теремі живе?» Ніхто не відгукується. Увійшла мишка в теремок і стала жити в ньому.
/Files/images/image777009.png
Прискакала до терему жаба-скрекотуха і запитує: »Терем-теремочок! Хто в теремі живе? Я, мишка-норушка! А ти хто? А я - жаба-скрекотуха! Йди до мене жити! Жаба стрибнула в теремок. Стали вони жити удвох.
/Files/images/image010.png
Біжить повз зайчик-побігайчик. Зупинився і запитує: «Терем-теремочок! Хто в теремі живе?» Я, мишка-норушка. Я, жаба-скрекотуха. А ти хто? А я- зайчик-побігайчик. Йди до нас жити! Заєць скік в теремок! Стали вони жити утрьох.
/Files/images/image011.png
Йде лисичка-сестричка. Постукала у віконце і запитує: «Терем-теремочок! Хто в теремі живе? Я, мишка-норушка. Я, жаба-скрекотуха. Я, зайчик-побігайчик. А ти хто? А я - лисичка-сестричка. Йди до нас жити! Забралася лисичка в теремок. Стали вони жити учотирьох.
/Files/images/image012.png
Прибіг вовк - сірий бік, заглянув в двері і запитує: «Терем-теремочок! Хто в теремі живе? Я, мишка-норушка. Я, жаба-скрекотуха. Я, зайчик-побігайчик. Я, лисичка-сестричка. А ти хто? А я - вовк - сірий бік. Йди до нас жити!
/Files/images/image013.png
Вовк вліз в теремок. Стали вони вп'ятьох жити. Ось вони всі в теремку живуть, пісні співають. Раптом йде ведмідь клишоногий. Побачив ведмідь теремок, почув пісні, зупинився і заревів у всю силу:
/Files/images/image014.png
Терем-теремок! Хто в теремі живе? Я, мишка-норушка. Я, жаба-скрекотуха. Я, зайчик-побігайчик. - Я, лисичка-сестричка. Я, вовк - сірий бік. А ти хто? А я - ведмідь клишоногий. Йди до нас жити!
Ведмідь і поліз в теремок. Ліз-ліз, ліз-ліз - ніяк не міг влізти і говорить: «Я краще у вас на даху житиму.» Та ти нас роздавиш! Ні, не роздавлю. - Ну так лізь!
/Files/images/image016.png
Вліз ведмідь на дах і лише всівся - тарах! - роздавив теремок. Затріщав теремок, впав набік і весь розвалився. Ледве-ледве встигли з нього вискочити: мишка-норушка, жаба-скрекотуха, зайчик-побігайчик, лисичка-сестричка, вовк - сірий бік, і всі цілі-цілесенькі.
/Files/images/image017.png

Прийнялися вони колоди носити, дошки пиляти - новий теремок будувати. Краще колишнього збудували!
/Files/images/image018.png

Для батьків: Висловлювання класиків про виховання

Електронна дитяча бібліотека:

Кiлькiсть переглядiв: 300