• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про ДНЗ >>

Інформація про ДНЗ

/Files/photogallery/741/SAM_4578.JPG

Чугуївський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 8 Чугуївської міської ради Харківської області загального розвитку, який відноситься за організаційно-правовою формою до комунальної організації.

ДНЗ (ясла-садок) № 8 розташований за адресою: в. Старонікольська 23 А, м. Чугуїв, Харківська область, 63503

телефон: 2-20-94

E-mail: chuguevdnz8@ukr.net

Директор: Шуліко Олена Олександрівна

Вихователь-методист: Дацковська Вікторія Георгіївна

У навчальному закладі визначені російська та українська мови навчання й виховання дітей.

Режим роботи закладу - 5-денний робочий тиждень протягом 9-ти годин (7.30 - 16.30), чергова група - 10,5 год (7.15 - 17.45)

В ДНЗ № 8 12 груп: 10 - дошкільних, 2 - І молодшого віку, які відвідують 276 дітей З дітьми працюють педагоги та помічники вихователів, медики, працівники кухні, обслуговуючий персонал. Всього 61 працівник.

Створено гарні умови для дітей: затишні, естетично оформлені групи, сучасні меблі та декорації, гарне предметно-розвивальне середовище, дидактичні матеріали. Ми розуміємо, що для життя та розвитку перш за все потрібно здоров'я, і ми працюємо над цим. В закладі створено умови для забезпечення оптимального рухового режиму: танцювальна зала, ігрові майданчики, фізкультурні куточки по всіх вікових групах, обладнання для загартування. Щоденно відводиться достатньо часу на різні види рухової активності дітей ( ранкова гімнастика, фізкультурні, музичні заняття, фізкультхвилинки, рухливі ігри ).

На високому рівні організовано навчально-виховний процес. Маємо гарну методичну базу, використовуємо новітні досягнення в педагогіці.

Реально запроваджуються в освітній процес сучасні науково-методичні підходи:

- особистісно -орієнтований;
- діяльнісний;
- інтегрований; - психологізація освітнього процесу;
- використання з максимальною продуктивністю як перевірених освітніх технологій,
так і впровадження в практику інноваційних.

Вся навчально-виховна робота дошкільного закладу направлена на:

1. Індивідуальний та диференційований підхід до дітей.
2. Емоційне спілкування дитини з природою як умова творчого осягнення світу.
3. Комплексний підхід, що передбачає розвиток чуттєвої сфери.
4. Засвоєння певного кола знань та оволодіння практичними діями.
5. Формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей, набуття нею соціального досвіду.

Організація педпроцесу проходить в цікавій ігровій формі з використанням особливостей психофізичного розвитку дошкільників.

Музична діяльність у дошкільному закладі розглядається як цілісна система. В ДНЗ чудова музична зала, яка є естетично оформленою, з сучасними технічними засобами: музичні центри, " караоке ", відеомагнітофон, телевізор. Організовані музкерівниками свята, розваги несуть справжнє естетичне задоволення дітям та батькам. Наявна велика база театральних костюмів, яка весь час поповнюється. Є свій ляльковий театр. Силами педагогів та вихованців проводяться лялькові та театральні вистави, які завжди створюють атмосферу справжньої радості у дітей.

З 2016 року наш дошкільний заклад залучен до проекту «Сприяння освіти»відповідно до Меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством освіти і науки України та the LEGO Foundation (Королевство Данія).

В січні 2016 року дошкільний заклад отримав набори конструктора LEGO Foundation для впровадження інноваційних методів і форм роботи в навчально-виховний процес - LEGO DUPLO та LEGO System. Всі дванадцять груп нашого дошкільного закладу отримали набори.

У травні 2017 року заклад дошкільної освіти брав участь у Всеукраїнському дитячому архітектурному конкурсі “ Столиці світу”, який

проходив у м. Київі в рамках Всеукраїнського фестивалю робототехніки ROBOTICA - 2017 та стали суперфіналістами цього конкурсу. На розгляд була представлена відеопрезентація та відеоролік архітектурної моделі країни Ватикан. Дошкільний заклад отримав диплом за перемогу в номінації “Реалістичний погляд”.

В квітні 2018 року заклад дошкільної освіти взяв участь та отримав перемогу у дитячий архітектурної виставки – фестивалі «Водний світ». Заклад представив модель "Кругообіг води в природі" та отримав диплом за перемогу в номінації «Водний світ, що вражає».

20 квітня 2019 року заклад дошкільної освіти № 8 взяв участь у дитячій архітектурній виставці – конкурсі "Професїї майбутнього" у рамках Всеукраїнського фестивалю гри, навчання і натхнення "Play Fest

На розгляд була представлена відеопрезентація та відеоролік архітектурної моделі - «Space Architect – планувальник розумного міста». Заклад дошкільної освіти отримав диплом за перемогу в номінацїї "Світ можливостей".

У квітні 2020 року закладу взяв участь у дитячій архітектурній виставки – конкурсу «Успіх» у рамках Всеукраїнського фестивалю гри, навчання та натхнення Play Fast 2020.

На розгляд була представлена відеопрезентація архітектурної моделі - «Успішна компанія (компанія LEGO) – успішні діти)».

Заклад дошкільної освіти отримав диплом за перемогу в номінацїї "Історія успіху, що надихають»".

В садочку приділяється велика увага організації безпеки життєдіяльності дітей проводяться заняття, розваги, екскурсії.

Мета співробітництва з родинами вихованців не обмежується якісним вихованням їхнього соціального замовлення щодо догляду, виховання та навчання дітей. Педагогічний колектив ДНЗ сприяє підвищенню психологічної та педагогічної компетентності батьків щодо розуміння закономірностей розвитку дитини, питань навчання та виховання дошкільнят через проведення днів відкритих дверей, творчих звітів, батьківських зборів по групах, оформлення батьківських куточків, консультувань.

Очевидно, що сьогодні родина вибирає дитячий садок не за найближчим територіальним розташуванням, а за програмою розвитку малюка, найголовніше - за психологічним мікрокліматом у педколективі, створенням розвивального середовища, а головне - за любов'ю до дитини.

Увага!

Для перегляду історії дитячого садка перейдіть до розділу сайту "Історія".

Для перегляду інформації про адміністративний склад перейдіть до розділу сайту "Адміністрація".

Для перегляду інформації про вихованців перейдіть до розділу сайту "Педагогічний колектив".

/Files/photogallery/741/SAM_4546.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 1753