• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Інформація про ДНЗ >>

Інформація про ДНЗ

/Files/photogallery/741/SAM_4578.JPG

Чугуївський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 8 Чугуївської міської ради Харківської області загального розвитку, який відноситься за організаційно-правовою формою до комунальної організації.

ДНЗ (ясла-садок) № 8 розташований за адресою: в. Старонікольська 23 А, м. Чугуїв, Харківська область, 63503

телефон: 2-20-94

E-mail: chuguevdnz8@gmail.com

Завідувач: Шуліко Олена Олександрівна

Вихователь-методист: Дацковська Вікторія Георгіївна

У навчальному закладі визначені російська та українська мови навчання й виховання дітей.

Режим роботи закладу - 5-денний робочий тиждень протягом 9-ти годин (7.30 - 16.30), чергова група - 10,5 год (7.15 - 17.45)

В ДНЗ № 8 13 груп: 10 - дошкільних, 2 - І молодшого віку, 1 короткотривала - дошкільна група, які відвідують 280 дітей З дітьми працюють педагоги та помічники вихователів, медики, працівники кухні, обслуговуючий персонал. Всього 61 працівник.

Створено гарні умови для дітей: затишні, естетично оформлені групи, сучасні меблі та декорації, гарне предметно-розвивальне середовище, дидактичні матеріали. Ми розуміємо, що для життя та розвитку перш за все потрібно здоров'я, і ми працюємо над цим. В закладі створено умови для забезпечення оптимального рухового режиму: танцювальна зала, ігрові майданчики, фізкультурні куточки по всіх вікових групах, обладнання для загартування. Щоденно відводиться достатньо часу на різні види рухової активності дітей ( ранкова гімнастика, фізкультурні, музичні заняття, фізкультхвилинки, рухливі ігри ).

На високому рівні організовано навчально-виховний процес. Маємо гарну методичну базу, використовуємо новітні досягнення в педагогіці.

Реально запроваджуються в освітній процес сучасні науково-методичні підходи:

- особистісно -орієнтований;
- діяльнісний;
- інтегрований; - психологізація освітнього процесу;
- використання з максимальною продуктивністю як перевірених освітніх технологій,
так і впровадження в практику інноваційних.

Вся навчально-виховна робота дошкільного закладу направлена на:

1. Індивідуальний та диференційований підхід до дітей.
2. Емоційне спілкування дитини з природою як умова творчого осягнення світу.
3. Комплексний підхід, що передбачає розвиток чуттєвої сфери.
4. Засвоєння певного кола знань та оволодіння практичними діями.
5. Формування особистості дитини, розвиток її творчих здібностей, набуття нею соціального досвіду.

Організація педпроцесу проходить в цікавій ігровій формі з використанням особливостей психофізичного розвитку дошкільників.

Музична діяльність у дошкільному закладі розглядається як цілісна система. В ДНЗ чудова музична зала, яка є естетично оформленою, з сучасними технічними засобами: музичні центри, " караоке ", відеомагнітофон, телевізор. Організовані музкерівниками свята, розваги несуть справжнє естетичне задоволення дітям та батькам. Наявна велика база театральних костюмів, яка весь час поповнюється. Є свій ляльковий театр. Силами педагогів та вихованців проводяться лялькові та театральні вистави, які завжди створюють атмосферу справжньої радості у дітей.

Вихованці закладу приймають активну участь не тільки в житті ДНЗ, а є учасниками багатьох заходів в місті: музичний фестиваль "Чарівна квітка", конкурси малюнків та інші.

В садочку приділяється велика увага організації безпеки життєдіяльності дітей проводяться заняття, розваги, екскурсії.

Мета співробітництва з родинами вихованців не обмежується якісним вихованням їхнього соціального замовлення щодо догляду, виховання та навчання дітей. Педагогічний колектив ДНЗ сприяє підвищенню психологічної та педагогічної компетентності батьків щодо розуміння закономірностей розвитку дитини, питань навчання та виховання дошкільнят через проведення днів відкритих дверей, творчих звітів, батьківських зборів по групах, оформлення батьківських куточків, консультувань.

Очевидно, що сьогодні родина вибирає дитячий садок не за найближчим територіальним розташуванням, а за програмою розвитку малюка, найголовніше - за психологічним мікрокліматом у педколективі, створенням розвивального середовища, а головне - за любов'ю до дитини.

Увага!

Для перегляду історії дитячого садка перейдіть до розділу сайту "Історія".

Для перегляду інформації про адміністративний склад перейдіть до розділу сайту "Адміністрація".

Для перегляду інформації про вихованців перейдіть до розділу сайту "Педагогічний колектив".

/Files/photogallery/741/SAM_4546.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 1072